Stało się, zakończyliśmy wakacje !
W poniedziałek 2 września 2024 roku o godzinie 10.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Podczas apelu został  wprowadzony sztandar i odśpiewano hymn państwowy , następnie Pan Dyrektor Bogdan Sobolewski oficjalnie przywitał wszystkich zgromadzonych, a w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przywitali szkolne mury. Wszystkim uczniom życzył, aby ten nowy rok szkolny był czasem odkrywania nowych pasji i zainteresowań, budowania wartościowych relacji koleżeńskich, a podjęty wysiłek i trud przełożył się na wyniki, aby mogli cieszyć się zdobytą wiedzą oraz umiejętnościami. Życzył także wszystkim nauczycielom i pracownikom placówki wiary we własne możliwości i zapału do pracy, rodzicom zaś cierpliwości i powodów do dumy ze swoich pociech. Następnie głos zabrał zastępca burmistrza Nowogardu pan  Michał Krata, który również życzył wszystkim owocnej pracy. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.
Fotorelacja z apelu.