logo sp4 4

Udostępnij

DZIEŃ MAMY I TATY W KLASIE TRZECIEJ

  5 czerwca uczniowie klasy trzeciej zaprosili swoje Mamusie i swoich Tatusiów na  uroczystość, z okazji Ich święta. Z odpowiednim wyprzedzeniem przygotowali indywidualne zaproszenia w sali komputerowej, upominki, a następnie pięknie nauczyli się wierszyków, piosenki oraz scenek. Przygotowali poczęstunek oraz miejsce dla kochanej Publiczności i na występ. Z Rodzicami przybyli również bracia i siostry. Wszyscy byli wzruszeni, zadowoleni, uśmiechnięci i pełni radości z powodu tak pięknego spotkania. Nie zabrakło również gromkich braw, którymi rodzice nagrodzili dzieci. Na koniec uczniowie wręczyli swoim ukochanym Rodzicom świadectwa w dowód wdzięczności z samymi celującymi ocenami za cierpliwość, miłość, empatię, wrażliwość, kreatywność, dobroć, zrozumienie, poczucie humoru, serdeczność i okazane serce. Na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, duma i wzruszenie. Dziękujemy rodzicom za przybycie, ciepłą i rodzinną atmosferę, wspólnie spędzony czas.  Wych. Irmina Lasota-Kowalska