logo sp4 4

Udostępnij

 

KONKURS  MIEJSKO – GMINNY

W dniu 29 maja został  rozstrzygnięty Miejsko – Gminny  Konkurs  Plastyczny pt.: „Kwiaty dla Mamy”.  Uczestnicy konkursu mieli za zadanie  wykonać pracę przedstawiającą bukiet kwiatów dla mamy, wybraną przez siebie,  dowolną techniką plastyczną.

Celem konkursu było celebrowanie święta Dnia Matki i  zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności. W konkursie wzięło udział 67 uczniów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, dlatego zdecydowano nagrodzić prace wyróżniające się szczególną pomysłowością.

Wyniki konkursu:
 I miejsce –  Agata Polak  - klasa II – Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowogardzie
II miejsce – Feliks Pencarski – klasa  I - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogardzie
III miejsce – Adela Chudyk - klasa  I - Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowogardzie

Wyróżnienia:
Maja Słomka – klasa 3 - Szkoła Podstawowa  w Strzelewie
Leon Kłosiński – klasa 2 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
Wiktor Zieliński – klasa 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowogardzie
Piotr Łydziński – klasa 3 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowogardzie
Kaja Wypych  - klasa 2 - Szkoła Podstawowa w Orzechowie

Wszystkim uczestnikom  dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 Organizatorzy konkursu: Beata Siedlecka, Izabela Tas