logo sp4 4

Udostępnij

Aktywny wypoczynek po egzaminach w Parku Trampolin Fun Jump

W piątek 17 maja, dzień po ostatnim egzaminie, ósmoklasiści wybrali się do Parku Trampolin Fun Jump w Szczecinie.  

Po rozgrzewce z instruktorem, uczniowie spędzili aktywnie dwie godziny skacząc na wszechobecnych trampolinach,  trenując wsady i wrzuty do kosza w strefie koszykówki i wykonując akrobacje na trampolinowych ścieżkach zakończonych basenem z gąbkami. Każdy miał też szansę pokonać tor przeszkód ninja, który ma 12 przeszkód i różne poziomy trudności. Na szczęście specjalne, dmuchane poduszki gwarantują bezpieczeństwo i miękkie lądowanie. Przez trzecią godzinę w Fun Jump, wszyscy mieli możliwość zagrania w laserowy paintball. Uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizowali ze sobą indywidualnie i zespołowo o miano lidera.

Miło było tak aktywnie zakończyć tydzień egzaminacyjny. Polecamy wszystkim to miejsce w naszym regionie.         

Wychowawca
Anna Jurczyk