logo sp4 4

Udostępnij

SUKCES  NASZYCH  UCZNIÓW
Dnia 21 maja 2024 roku sześcioro uczniów z naszej szkoły,  z klasy 6 i 7, uczestniczyło w międzygminnym konkursie pt. „Majowe Ekozabawy Językowe” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Nowogardzie. Zadaniem uczniów było wykonanie nakrycia głowy z materiałów z recyklingu. Następnie konkurowali w trzyosobowych zespołach rozwiązując zadania i zagadki związane ze związkami frazeologicznymi. Wszystkie konkurencje były przeprowadzone w formie zabaw, w wesołej i przyjaznej atmosferze.

Trzecie miejsce zajęły uczennice z naszej szkoły: Hanna Czarnecka,  Agata Stefanowska i Yeveniia Lysykh. Na 4 miejscu uplasowali się chłopcy: Mateusz Duczyński, Tobiasz Jurek oraz Szymon Kamasz.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy im dalszych sukcesów.

Opiekun: Magdalena Macyszyn