logo sp4 4

Udostępnij

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

W środę, 10.04.2024 roku, w Szkole Podstawowej Nr 4 w godzinach popołudniowych odbył się Dzień Otwarty Szkoły. W progach naszej szkoły przybyłych gości przywitał  dyrektor – pan Bogdan Sobolewski. Wkraczając do szkoły, przyszli uczniowie wnieśli ze sobą powiew świeżości, dużo radosnego uśmiechu oraz ciekowości dziecięcej, którą mogli zaspokoić podczas atrakcyjnych zajęć przygotowanych specjalnie dla nich przez naszych doświadczonych nauczycieli. A atrakcji było wiele. Począwszy od świetlicy szkolnej, w której dzieci wykonywały piękne prace plastyczne, przez klasy I – III, w których zadania zostały przygotowane i dostosowane dla przyszłych uczniów, czyli właściwa segregacja rzeczy przydatnych w szkole i tych, których do szkoły nie przynosimy, filmik edukacyjny o życiu w szkole, wykonanie i podpisanie motyli na pamiątkę wizyty, zabawa zręcznościowa i logopedyczna układanka oraz gry komputerowe. Dzieci odwiedziły także gabinet pedagoga szkolnego, gabinet dyrektora szkoły oraz bibliotekę szkolną. Po nitce do kłębka, doszliśmy do sali gimnastycznej. Przyszli uczniowie mieli możliwość wykazania się podczas wspólnych ćwiczeń i rywalizacji na torze przeszkód. Na zakończenie tak przyjemnej wizyty nasi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek w postaci babeczek z logo szkoły, by zawsze o nas pamiętali i chętnie do nas wracali.

Dziękujemy przedszkolakom, uczniom klasy III, nauczycielom oraz rodzicom za odwiedziny w naszej szkole oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania „Dnia Otwartego Szkoły”.

Irmina Lasota – Kowalska, Wioleta Krugły, Andrzej Maknia