logo sp4 4

Udostępnij

MIEJSKO-GMINNY KONKURS NA WIELKANOCNE JAJKO27 marca 2024r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, do udziału w którym zaprosiliśmy uczniów ze szkół naszej gminy. Tematem konkursu było jajko wielkanocne, najbardziej rozpoznawalny symbol świąt wielkanocnych. W konkursie wzięło udział 31 uczniów reprezentujących klasy I-III. Na ręce organizatorów oddano prace wykonane rozmaitymi technikami plastycznymi z wykorzystaniem bardzo różnych materiałów. Wszystkie prace wzbudzają zachwyt, są pomysłowe, oryginalne i wykonane ze szczególną  starannością. Podczas oceny uwagę zwracano na poziom aktywności twórczej, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu, formę i ogólne wrażenia. Wszystkie jajka stanowią znakomitą dekorację szkolnej świetlicy. Poziom dostarczonych prac jest BARDZO WYSOKI, dlatego bardzo trudno było nam wyłonić zwycięzców. Wyróżniłyśmy prace wielu twórców, a tak naprawdę WSZYSTKIE prace są przepiękne!

Laureatkami konkursu zostali:

 • Anastazja Hajduk, kl. I, SP nr 4;
 • Gabriel Nadobny, kl. IIc, SP nr 3;
 • Kacper Pękala, kl. Ib, SP nr 2;
 • Rafał Radel, kl. II, SP w Strzelewie;
 • Maja Słomska, kl. III, SP w Strzelewie;
 • Natan Socha , kl. I, SP nr 4;
 • Szymon Szymczak-Augustyn, kl. Ia, SP nr 3;
 • Violetta Yarusevych, kl. IIIc, SP nr 1.

Wyróżnienie otrzymali:

 • Nadia Drabik, kl. IIc, SP nr 3;
 • Lena Kluczewska, kl. III, SP nr 4;
 • Marcel Król, kl. III, SP w Strzelewie;
 • Joanna Lejman, kl. IIa, SP nr 3;
 • Antoni Narkiewicz, kl. IIa, SP nr 3;
 • Lena Pawlak, kl. IIIc, SP nr 1;
 • Nadia Skrzypczak, kl. IIIc, SP nr 3;
 • Amelia Świątczak, kl. IIc, SP nr 3;
 • Mikołaj Żabecki, kl. II a, SP nr 3.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów! Wszystkim życzymy wesołych i radosnych świąt Wielkiej Nocy!

Organizatorzy: Irmina Lasota-Kowalska i Wioleta Krugły