logo sp4 4

Udostępnij

II MIEJSCE W TURNIEJU „USPORTOWIONE DWA OGNIE” W SP 3

20 marca 2024 roku, w środę, wzięliśmy udział w  Międzyszkolnym Turnieju w Usportowione Dwa Ognie o Puchar Burmistrza Nowogardu w SP nr 3 w Nowogardzie. Była to już dwudziesta pierwsza edycja tej popularnej zabawy drużynowej, a my wzięliśmy w niej udział po raz drugi. I niestety ostatni… Drużyny grały w systemie każdy z każdym w obrębie poszczególnych klas. Daliśmy z siebie niemal wszystko! Rozgrywki stały na wysokim poziomie sportowym z zachowaniem zasad fair play. Na zakończenie rywalizacji otrzymaliśmy puchary, dyplomy, nagrody i gratulacje, pozowaliśmy do zdjęć. Zajęliśmy po raz drugi drugie miejsce, ale tak naprawdę przegraliśmy tylko pierwszą połowę meczu z SP nr 3. Organizatorzy podziękowali wychowawcom, trenerom i zawodnikom wszystkich drużyn za wzięcie udziału w turnieju, Burmistrzowi Nowogardu za ufundowanie pucharów i słodyczy oraz Radzie Rodziców SP nr 3 za nagrody (piłki nożne) oraz sędziom, p. Marcie i p. Karolowi. Zaprosili za rok, ale my będziemy już w klasie IV… My dziękujemy pani Irminie, naszej wychowawczyni oraz rodzicom, którzy z nami przyjechali: p. Weronice, p. Danusi, p. Paulinie i p. Krystianowi. BARDZO CIESZYMY SIĘ Z WYGRANEJ!!!

Wyniki spotkań klas III:
1. SP nr 1 - SP nr 4 …..34 : 43
2. SP nr 4 - SP nr 3 …..23 : 29
3. SP nr 2 - SP nr 3 …..23 : 51
4. SP nr 1 - SP nr 2 ….38 : 28
5. SP nr 3 - SP nr 1 ….44 : 26
6. SP nr 2 - SP nr 4 ….20 : 40.