logo sp4 4

Udostępnij

Bal karnawałowy

Karnawał to czas radości i rozrywki. Wszyscy uczniowie z klas I-III czekali na moment, aby się zabawić. Świetną ku temu okazją była zabawa karnawałowa zorganizowana w naszej szkole przez Radę Rodziców w czwartek 08.02.2024 r.Tego dnia światlica szkolna zmieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, zachęcała do szkolnej zabawy. W tym dniu, dzięki pomysłowości rodziców w szkole zaroiło się od księżniczek, piratów, kowbojów, czarodziejów. Czas upłynął dzieciom na wesołej zabawie, konkursach oraz tańcach. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w postaci pączków. Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych . Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tak wspaniałego dnia, który dostarczył dzieciom wiele radości.

Wioletta Krugły