logo sp4 4

Udostępnij

 

„ŚWIĄTECZNA BOMBKA”  -  KONKURS  MIEJSKO - GMINNY

W środę, 20 grudnia 2023 roku został rozstrzygnięty miejsko-gminny konkurs plastyczny pt.: „Świąteczna bombka” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Nowogardzie.Głównymi celami konkursu było:kultywowanie tradycji tworzenia własnoręcznie wykonanych bombek, rozbudzenie ekspresji plastycznej dzieci, inspirowanej świętami Bożego Narodzenia, kształtowanie wyobraźni, kreatywności i poczucia estetyki.Konkurs był adresowany do uczniów w kategorii klas I-III, którzy chcieli w dowolnej formie plastycznej zaprezentować świąteczną bombkę.Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Do szkoły przywieziono 47 przepięknych bombek spełniających konkursowe wymagania.Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę.Wyłonienie zwycięzców z tak dużej ilości uczestników było bardzo trudne, więc jury zdecydowało przyznać równorzędne nagrody laureata oraz wyróżnić  prace odznaczające się dużą pomysłowością. Podczas oceny zwracano uwagę również na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu. Bombki ozdabiały świetlicę szkolną podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego, a od czwartku można je podziwiać w holu naszej szkoły.

LAUREACI KONKURSU:-

Nikola Sobczak, kl. III SP nr 1 w Nowogardzie;
- Joanna Lejman, kl. II, SP nr 3 w Nowogardzie;
- Tosia Minda, kl. II SP nr 3 w Nowogardzie;
- Amelia Świątczak, kl. II SP nr 3 w Nowogardzie;
- Nina Klimczak, kl. III SP nr 4 w Nowogardzie;
- Lena Kluczewska, kl. III SP nr 4 w Nowogardzie;
- Aleks Maciejewski, kl. III SP nr4 w Nowogardzie; 
- Alicja Kolanek, kl. I SP w Błotnie;
- Zuzanna Kurzyńska, kl. II SP w Orzechowie

WYRÓŻNIENIA:
- Maja Florczak, kl. I SP nr 1 w Nowogardzie;
- Nikola Dowgiert, kl. II SP nr 3 w Nowogardzie;
- Bartosz Dygas, kl. II  SP nr 3 w Nowogardzie;
- Julia Lewandowska, kl.IISP nr 3 w Nowogardzie;
- Kornel Rybarczyk, kl. II  SP nr 3 w Nowogardzie; 
- Lena Torzewska, kl. II   SP nr 3 w Nowogardzie;
- Mikołaj Żabecki, kl. II  SP nr 3 w Nowogardzie;
- Anastazja Hajduk, kl. I  SP nr 4 w Nowogardzie;
- Natan Socha, kl. I  SP nr 4 w Nowogardzie;
- Jowita Wójcik, kl. II  SP nr 4 w Nowogardzie;
-  ItanSućko, kl. III  SP nr 4 w Nowogardzie;
- Martyna Zelmanowska, kl. I SP w Orzechowie.

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie, zapraszamy na kolejne i życzymy dalszych sukcesów! Wesołych Świąt!!!  Wioleta Krugły i Irmina Lasota-Kowalska