logo sp4 4

Udostępnij

Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów klasy I i II
18 grudnia w świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy I i II, którzy przygotowali przedstawienie Jasełkowe, przypominając w ten sposób wydarzenie sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci w pięknych strojach występowały przed całą społecznością szkolną, zaproszonymi gośćmi i swoimi rodzicami. Salę zdobiła piękna dekoracja. Zaśnieżony las z rozgwieżdżonym niebem, choinka a na środku płonęło ognisko. Uroku inscenizacji dodały kolędy i pastorałki, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię świąt. Na zakończenie głos zabrał Dyrektor Szkoły Pan Bogdan Sobolewski, który podziękował młodym artystom za wspaniałe przedstawienie i złożył świąteczne życzenia przybyłym na uroczystość gościom. Dzięki ogromnemu  zaangażowaniu i współpracy uczniów mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Jasełka zostały bardzo ciepło przyjęte i nagrodzone gromkimi brawami a serca widzów skradł piękny taniec Aniołów.      Uroczystość przygotowały: p.Izabela Tas, p.Beata Siedlecka i p.Katechetka Małgorzata Tarniowa.