logo sp4 4

Udostępnij

Wielki Finał Szlachetnej Paczki 2023

Za nami Weekend Cudów, czyli Wielki Finał Szlachetnej Paczki. Pomimo trudnych czasów i ciągłego wzrostu cen produktów, pokazaliśmy, że potrafimy i chcemy pomagać, a razem możemy zdziałać wiele. Dziękuję każdemu, kto dołączył do naszej szkolnej akcji Szlachetna Paczka, bo jak co roku, dołączyły do nas osoby spoza szkoły, które wspólnie z nami chciały, aby kolejna potrzebująca rodzina miała święta inne niż wszystkie.
Zgromadzone rzeczy zapakowano w 21 kartonów. Udało się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy, kupić najmłodszym dzieciom zimowe buty, zapewnić ciepłe czapki i skarpetki wszystkim członkom rodziny, zrobić spore zapasy wielu produktów i spełnić małe marzenia członków rodziny. To Wasze dobre serducha pozwolą przeżyć tej rodzince niezapomniane święta i cieszyć się  z zapasów jeszcze przez długi czas.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom i rodzicom, którzy przynosili potrzebne rzeczy, zapewnili kartony i papier świąteczny. Przepełnia mnie duma, że już po raz piąty daliśmy radę osiągnąć tak ważny cel i ta przedświąteczna akcja zakończyła się znowu ogromnym sukcesem.

Anna Jurczyk