logo sp4 4

Udostępnij

GMINNY KONKURS "GRZYBY – SKARBY NASZYCH LASÓW"
W październiku Szkoła Podstawowa nr 4 zaprosiła do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pt.,, Grzyby- skarby naszych lasów’’ Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III, a jego głównym celem było upowszechnienie wiedzy na temat grzybów i podkreślenie ich roli w przyrodzie. Na konkurs wpłynęło 98 ciekawych, pomysłowych  i twórczych prac z 9 szkół.  Dnia 20 listopada odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, w którym zostały nagrodzone następujące osoby:
I miejsce- Agata Adamek  ze Szkoły Podstawowej w Długołęce
II miejsce – Kalina Kuklińska ze Szkoły Podstawowej nr 1w Nowogardzie
III miejsce – Alan Borczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie

Wyróżnione zostały dwie prace, których autorzy również otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Są to:
Michał Bernecki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie
Oliwia Źróbek ze Szkoły Podstawowej w Strzelewie
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Izabela Tas, Beata Siedlecka