Maja Kowalska - wychowawca Małgorzata Osuchowska
- Najwyższa średnia ocen w szkole 6,0
Martyna Owczarek – opiekun Beata Siedlecka
- I miejsce w woj. zachodniopomorskim w XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”
Martyna Basa – opiekun Beata Siedlecka
- II miejsce w Powiatowym VIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej „Gwiazdka”
- Wyróżnienie w Eliminacjach wstępnych 18 Konkursu Piosenki „Wygraj sukces”
- Wyróżnienie w Rejonowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej
- Wyróżnienie w XIX Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek
Jakub Dubaj – opiekun Beata Siedlecka
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Humanistyczny”
Kacper Dudek – opiekun Renata Lisowska
- II miejsce w województwie zachodniopomorskim w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Humanistyczny” (XII miejsce w Polsce)
Nikola Bartnicka - opiekun Ewa Sawicka
- II miejsce w Powiatowym VIII Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej „Gwiazdka”
Patrycja Zięciak - opiekun Renata Lisowska
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Humanistyczny”
Kacper Cieślarek - opiekun Renata Lisowska
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Humanistyczny”
Maja Kowalska - opiekun Helena Zagórska
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
Marta Marciniak - opiekun Małgorzata Początek
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Testowym Eko- Planeta
Nikola Owczarek - opiekun Małgorzata Początek
- Wyróżnienie za wykonanie pracy w Ogólnopolskim Konkursie Testowym Eko- Planeta
Julia Piwowarczyk - opiekun Helena Zagórska
- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”
Drużyna w składzie : Maja Kowalska, Julia Piwowarczyk, Marta Marciniak, Weronika Tretiak, Joanna Zalewska, Weronika Tracz, Kaja Kowalska, Amelia Wdowczyk, Angelika Kubacka, Zuzanna Pawluczuk – opiekun Wiesław Buczyński
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Ręcznej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej
- I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej w Nowogardzie
- II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej w Rzeplinie
Najlepszy sportowiec Maja Kowalska Drużyna w składzie : Maciej Podbiegło, Maciej Piotrowski, Michał Zając, Damian Walaszczyk, Karol Kolless, Kacper Wdowczyk, Dawid Polak, Dawid Druciarek, Miłosz Żabecki, Hubert Dawid, Dawid Tracz - opiekun Wiesław Buczyński
- II miejsce w Finale Wojewódzkim IMS w Mini Piłce Ręcznej w Nowogardzie
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Siatkówce
- I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej w Rzeplinie
- II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej w Nowogardzie
- I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Memoriał Wojtka Chomińskiego w Nowogardzie
- X miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Szczecinie
Najlepszy sportowiec Michał Zając