Komunikat

W związku ze stwierdzonym przypadkiem zakażenia COVID-19 u pracownika naszej Szkoły informujemy, że od 14.10.2020 r. do 23.10.2020 r. przechodzimy na system nauczania hybrydowego. Uczniowie klasy V i klasy VII zostają objęci nauczaniem zdalnym.

W klasie V wszyscy uczniowie i ich rodziny zostały decyzją Sanepidu objęci kwarantanną. W klasie VII kwarantanną objęte zostały dziewczynki i ich rodziny, a chłopcy zostają pod obserwacją rodziców i nie zostali objęci kwarantanną.

Przypominam uczniom i pracownikom Szkoły o obowiązku noszenia maseczek nawet podczas lekcji z wyjątkiem lekcji W-F oraz obserwację swojego stanu zdrowia i niezwłoczną reakcję w przypadku niepokojących objawów.

Bogdan Sobolewski