Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice
Gdybyśmy w tych dniach byli w szkole, z pewnością spotkalibyśmy się na uroczystości z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Patrona naszej szkoły. Bardzo żałujemy, że w dzisiejszej sytuacji nie jest to możliwe. W związku z tym wspominamy urodziny naszego patrona w formie zdalnej, dziękując za wszystkie wysiłki i trud apostołowania, podejmowany dla dobra Ojczyzny i świata. Składamy Tobie, święty Janie Pawle II najserdeczniejsze życzenia wielu łask, na dalszy czas Twojego dla nas pasterzowania tam, z gór tych najwyższych. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do zaśpiewania w dniu urodzin Patrona, 18 maja, ulubionej pieśni Papieża Polaka pt. „Barka”, którą wszyscy doskonale znamy.
Zapraszamy każdego ucznia do wzięcia udziału w konkursie: „Jestem dumny, że jestem uczniem szkoły noszącej imię św. Jana Pawła II” w dowolnej formie plastycznej lub pisemnej (wierszyk, rymowanka, piosenka ). Na każdego uczestnika konkursu czeka miły upominek. Prace prosimy przesłać na adres;  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22 maja 2020roku. Prosimy o zachowanie Waszych prac do czasu naszego najbliższego spotkania w szkole w celu wyeksponowania ich na wystawie.

Pozdrawiamy serdecznie, Irmina L.-K. i Wojciech D.

Prezentacja do pobrania. JP_II_DLA_DZIECI_100.pptx