szlachetna paczka
Wielki Finał Szlachetnej Paczki  2021
Znowu się udało!!! Jesteście wspaniali!!! Dziękuję każdemu, kto dołączył do naszej szkolnej Szlachetnej Paczki. Pomimo tak długo już trwającej pandemii i ciągłego wzrostu cen produktów, pokazaliśmy, że potrafimy i chcemy pomagać, a razem możemy zdziałać wiele.
Wszystkie zgromadzone rzeczy zapakowano w 35 kartonów. Udało się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy, zrobić spore zapasy wielu produktów i spełnić marzenia członków rodziny.  To Wasze dobre serducha pozwolą przeżyć tej rodzince niezapomniane święta i cieszyć się z zapasów jeszcze przez długi czas.
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom i rodzicom, którzy przynosili potrzebne rzeczy, zapewnili kartony, papier świąteczny i taśmę. Dziękuję wszystkim pracownikom szkoły, którzy dołączyli do akcji i pomagali podczas zbiórki. Podziękowania także dla wszystkich osób spoza szkoły, które włączyły się w organizowaną przez nas akcję, przekazując pieniądze na zakup potrzebnych rzeczy.
Przepełnia mnie duma, że po raz kolejny razem daliśmy radę osiągnąć tak ważny cel i ta przedświąteczna akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Zachęcam do obejrzenia zdjęć. Znajdziecie tam także podziękowanie dla naszej szkoły. Z niecierpliwością czekam na relację wolontariusza z wręczenia naszej wspólnej paczki. Obserwujcie stronę szkoły, na pewno pojawi się ona w aktualnościach.

Anna Jurczyk
Opiekun Samorządu Uczniowskiego