logo sp4 4

Udostępnij

Akcja-Motywacja: rymuję i motywuję
Długi czas pandemii  i nauki zdalnej to spory sprawdzian dla naszej motywacji. Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni. Jesteśmy zmęczeni tą sytuacją i coraz ciężej jest zmotywować się do działania.
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w kwietniu konkurs „Akcja-Motywacja: rymuję i motywuję”. Zadaniem uczniów było stworzenie wiersza lub tekstu piosenki, który będzie motywował każdego do nauki w czasie zdalnego nauczania. Najlepsze teksty dołączone są w postaci zdjęć dołączonych do artykułu, a ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe:

  • I miejsce „Biały” i „Kolor” oraz Marcelina i Mikołaj Fecak
  • II miejsce Karolina Jakubiak
  • III miejsce Aleksander Tandecki

Niech stworzone teksty staną się naszą szkolną siłą napędową i pomogą przetrwać ten trudny czas. Dziękuję p. Magdalenie Macyszyn za współpracę podczas konkursu i zachęcam wszystkich do przeczytania nagrodzonych tekstów.

A.J.