logo sp4 4

Udostępnij

Święto Niepodległości
Święto Niepodległości i wyniki konkursu „Nasza Niepodległa”

11 listopada to dzień szczególny, to dzień Święta Narodowego, ustanowionego w 1937 roku na pamiątkę odzyskania w 1918 roku niepodległości. Ten dzień powinien być czasem naszej chwały oraz gloryfikacji tych, którzy walczyli i umierali za Polskę. Chylmy czoła wszystkim bohaterom tamtych wydarzeń oraz podziękujmy za ofiarę i trud kilku pokoleń naszych rodaków.
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się w naszej szkole Międzyklasowy Konkurs Plastyczny „Nasza Niepodległa”. Dzięki zaangażowaniu uczniów i wychowawców powstała niesamowita galeria prac konkursowych. Gospodarze klas odebrali dyplomy i słodkie nagrody dla całej klasy, a uczniowie starszych klas otrzymali także oceny z historii. Poniżej wyniki konkursu, które zostały przedstawione podczas uroczystego apelu.
Kategoria: klasy 1-3 - I miejsce klasa 2, II miejsce klasa 3, III miejsce klasa 1
Kategoria: klasy 4-8 - I miejsce klasa 5, II miejsce klasa 6, III miejsce klasa 8
Wyróżnienia: Klasa 4, klasa 7 oraz uczniowie ze świetlicy szkolnej

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć dołączonych do artykułu.

Anna Jurczyk i Izabella Pędziwiatr