Wycieczka klasy IV do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Magiczny Zakątek’’ w Tarnówku.
Dnia 9 grudnia klasa IV uczestniczyła w wycieczce do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Magiczny Zakątek’’ w Tarnówku. Na miejscu na dzieci czekało wiele wspaniałych atrakcji m.in. zwiedzanie Domu Świętego Mikołaja, pyszny poczęstunek, dekorowanie świątecznych pierników w warsztacie Elfów, ozdabianie aniołków na choinkę, przejażdżka kolorową kolejką… Dzieci spotkały również wiele zwierząt m.in. małe osiołki, alpaki, owce, małe koziołki. Zwierzęta były bardzo przyjazne a dzieci mogły je nakarmić ulubionymi smakołykami. Po wspólnym zaśpiewaniu kolędy rozpoczęła się zabawa ze Świętym Mikołajem i Elfami. W tym dniu śmiechu i radości było bardzo dużo. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń.

Izabela Tas