2022 09 20 talentyZachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i całe rodziny do udziału w akcji Lidla "Szkoły Pełne Talentów", podczas, której zbieramy Talenciaki dla naszej szkoły. Za każde 50zł wydane w Lidlu można otrzymać Talenciaka i przekazać go wybranej szkole. Na liście zakupów musi znajdować się jedno świeże warzywo lub owoc (z kampanii wyłączone są produkty alkoholowe, tytoniowe, lecznicze, początkowego żywienia dla niemowląt czy karty.

Zebrane Talenciaki szkoła może wymienić na pomoce naukowe, sprzęt sportowy lub elektroniczny, ale naprawdę trzeba ich sporo. Liczymy na Was i z góry dziękujemy za każdego Talenciaka przekazanego szkole. Talenciaki można wrzucać do pudełka w sali nr 17 do 20 listopada.