logo sp4 4

Udostępnij

Wspólne ognisko klasy 1
17 czerwca był dla uczniów klasy 1 dniem pełnym wrażeń. Z okazji zbliżających się wakacji wychowawca klasy wspólnie z rodzicami zaplanowali dla pierwszoklasistów cały dzień w plenerze.
Po godzinie 8. 00 uczniowie wyruszyli autobusem Komunikacji Miejskiej do centrum miasta. Z ulicy Traugutta przeszli nad jeziorem do Sarniego Lasu. Na miejscu czekało na nich ognisko, wspólne pieczenie kiełbasek oraz słodki poczęstunek. Pogoda dopisała więc wszyscy byli w dobrych nastrojach i cieszyli się ze wspólnie spędzonego czasu. Przygotowane dla uczniów gry i zabawy okazały się doskonałym dopełnieniem całego dnia, więc wszyscy wrócili do domu szczęśliwi i zadowoleni.
Serdeczne podziękowania dla p. Anny Hajduk i p. Konrada Olbińskiego za pomoc w przygotowaniu tego klasowego wydarzenia.

Wychowawca klasy 1
Beata Siedlecka