logo sp4 4

Rekrutacja

Szanowni Rodzice rozpoczynamy nabór uczniów do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019

Od 01 - 30.03.2018 r. można zgłaszać dzieci urodzone w 2011 roku podlegające obowiązkowi szkolnemu.

Wymagane dokumenty:
- dokument tożsamości rodzica/prawnego opiekuna (do wglądu)
- odpis aktu urodzenia (do wglądu)
- druk zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie

NA DZIEŃ OTWARTY ZAPRASZAMY w dniu 01.03.2018 r. (czwartek) do świetlicy szkolnej na godz. 16.30.

Prosimy o zabranie dzieciom zmiennego obuwia.

dyrektor
Beata Kuligowska

Udostępnij

olimpus Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VI naszej szkoły do udziału w konkursie wiedzy o naszym Patronie - błogosławionym Janie Pawle II.

Konkurs zostanie przeprowadzony na podstawie przesłanych gotowych materiałów konkursowych firmy Olimpus i odbędzie się 05-04-2013 r. Godzinę przeprowadzenia konkursu ustala Szkolny Organizator Konkursu powołany w każdej ze zgłoszonych szkół. Zgłoszenia szkoły można dokonać do 13-03-2013 r. Warunkiem przystąpienia szkoły do konkursu jest zgłoszenie minimum 5 uczestników. (W naszej szkole zgłoszenia przyjmuje katecheta.) Konkurs polega na pisemnym udzieleniu odpowiedzi na 30 pytań testowych. Zróżnicowany stopień trudności pytań oraz ciekawe opracowanie graficzne powinno stanowić dla uczniów zachętę do udziału. Każdy uczestnik, niezależnie od zajętego miejsca, otrzyma dyplom uznania.


Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z zakresem tematycznym konkursu i testami z ubiegłych lat. To dobry sposób na poznanie życia i dzieła jednego z największych Polaków. Na stronie szkoły w zakładce O SZKOLE - NASZ PATRON znajdują się linki o bł. Janie Pawle II i życiorys.