logo sp4 4

Szanowni Rodzice rozpoczynamy nabór uczniów do klasy 1 na rok szkolny 2018/2019

Od 01 - 30.03.2018 r. można zgłaszać dzieci urodzone w 2011 roku podlegające obowiązkowi szkolnemu.

Wymagane dokumenty:
- dokument tożsamości rodzica/prawnego opiekuna (do wglądu)
- odpis aktu urodzenia (do wglądu)
- druk zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie

NA DZIEŃ OTWARTY ZAPRASZAMY w dniu 01.03.2018 r. (czwartek) do świetlicy szkolnej na godz. 16.30.

Prosimy o zabranie dzieciom zmiennego obuwia.

dyrektor
Beata Kuligowska

ortoDnia 15.04. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Test był bardzo trudny. Łącznie do uzupełnienia było 100 wyrazów. W konkursie wzięło udział 20 osób z klas IV - VI. Wyłoniono zwycięzców:
I miejsce - Alan Wawrzyniak kl. Vb (2 błędy)
II miejsce - Maja Kowalska kl. Vb (3 błędy)
III miejsce - Weronika Tretiak kl. Va (4 błędy)

Przyznano także wyróżnienia: Patrycja Zięciak kl. IV (5 błędów), Natalia Łukaszewicz kl. VIb (7 błędów). Prace oceniała komisja w składzie: Renata Lisowska, Magdalena Zarębska - Kulesza, Inga Płosaj - Jurek. Nagrodami były - ufundowane i wręczone przez Panią Dyrektor - słowniki ortograficzne.
Cieszymy się, że dzieci dbają o poprawność językową i chętnie uczestniczą w tego typu konkursach organizowanych w szkole. Do zobaczenia podczas kolejnych ortograficznych potyczek!