logo sp4 4

Udostępnij
20210624 114636   Od wielu lat prowadzona jest w naszej szkole zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz Stowarzyszenia dla Dzieci Niepełnosprawnych „Serduszko”. Nasza szkolna akcja od hasłem „Nakręć się na pomaganie” dostarcza co roku ogromne ilości nakrętek, dzięki czemu pomagamy małym podopiecznym Stowarzyszenia.

W ostatnim czasie nasza szkoła i koordynator akcji otrzymali podziękowanie za organizację i udział w zbiórce nakrętek w roku szkolnym 2020/2021. Do podziękowań dołączono słodkości dla całej społeczności szkolnej.

Mamy nadzieję, że każdy nakręcił się na pomaganie i wszyscy wezmą udział w akcji w kolejnym roku szkolnym. Treść podziękowań dołączamy w postaci zdjęcia do artykułu.

                                                                                                          Anna Jurczyk

Opiekun Samorządu Uczniowskiego