logo sp4 4

Udostępnij

Bartek PiwowarczykWojewódzki Konkurs Plastyczny „O Ziemię dba się tu-nie tylko w jej dniu!” – III miejsce

Miło nam poinformować, że uczeń Bartosz Piwowarczyk z klasy szóstej został laureatem III miejsca w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „O Ziemię dba się tu-nie tylko w jej dniu!”. Na konkurs z naszej szkoły wytypowano 11 prac uczniów klas 4-7. Cała akcja odbywała się online. Bartosz wykonał wspaniałą prezentację, gdzie zamieścił wiele zdjęć własnych i pracę plastyczną na stronie tytułowej. Ogromne gratulacje dla młodego, ale jak bardzo rozsądnego miłośnika naszej planety Ziemi. Prezentację udostępniamy na stronie, by pokazać dojrzałość ekologiczną naszego laureata. Wsparciem i opieką merytoryczną służyła Ewa Sawicka i Rodzice Bartka.

GRATULUJEMY!

Informacje z Urzędu Miejskiego