logo sp4 4

Udostępnij

Zdalne nauczanie to trudna sprawa dla nas wszystkich, ale jakże wielu nowych rzeczy możemy się nauczyć.

Zapraszamy do obejrzenia naszej wspólnej pracy – projektu z lekcji biologii w wykonaniu 11 uczniów i moim na stronie genial.ly z wykorzystaniem wiadomości i ilustracji zawartych w podręczniku biologii do klasy 5 Nowej Ery oraz  platformy e – podręczniki.

Wykorzystanie telefonów celem nagrania filmiku, zaangażowanie całej rodziny w nagrywanie, rozwijanie kreatywności, utrwalanie wiadomości i umiejętności zdobytych na lekcji i jeszcze wiele, wiele innych kompetencji zostało wdrożonych podczas naszej pracy.

Dziękuję uczniom, którzy zostali nagrodzeni  oceną z przedmiotu oraz rodzicom za pomoc i realizację części zadania projektowego.

A teraz zapraszam do oglądania…. (pamiętajcie klikamy we wszystkie ikonki na stronach, bo one są wprowadzeniem do treści prezentowanych w projekcie oraz na rysunki – bo na niektórych są dodatkowe informacje).

https://view.genial.ly/5eb434a602bc820d771101ec/presentation-nagonasienne 

Informacje z Urzędu Miejskiego