logo sp4 4

Udostępnij

W bieżącym roku szkolnym uczestniczyliśmy w VIII konkursie zorganizowanym przez Dwa Skrzydła Anioła w Lublinie. W trakcie trwania konkursu uczniowie mieli za zadanie czynić dobre uczynki i dokumentować je w zeszycie, dbając jednocześnie o potwierdzenie tego „dobra’’ w postaci podpisu osoby dorosłej.

Chętnych było dużo, jednak do końca w swoich działaniach wytrwała Kornelia Pabisiak z klasy 7 i Gabriela Rybicka z klasy 8. Wyróżniona w tym konkursie została Gabrysia otrzymując nagrodę książkową oraz dyplom przyznający tytuł WOLONTARIUSZA.

Gratulujemy Gabrysi, tym bardziej, że kończyła prowadzenie dzienniczka dobrych uczynków, mając złamaną rękę.

Link do strony fundacji:

https://dwaskrzydlaaniola.pl/?cat=9

link do wyników konkursu:

https://dwaskrzydlaaniola.pl/wgrane/dokumenty/WYNIKI%20VIII%20KONKURSU%20-%202020.pdf

oraz zdjęcie ze strony fundacji, a wśród wielu dzienniczków jest i ten Gabrysi…

 
 Nagoda Gabrysi  Dzienniczek Gabrysi

Informacje z Urzędu Miejskiego