BEZPIECZNE FERIE

29 stycznia policjantka z Komisariatu Policji w Nowogardzie spotkała się z uczniami klas młodszych naszej szkoły. Głównym celem spotkania było bezpieczeństwo dzieci w trakcie zbliżających się ferii zimowych.

Policjantka zwróciła uwagę na zagrożenia jakie niosą ze sobą nieprzemyślane zabawy na śniegu i lodzie. Pouczyła o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas poruszania się po drogach publicznych po zmroku i przekonywała uczniów o tym, że noszenie odblasków wpływa na poprawę bezpieczeństwa. Dzieci, które pozostają w domach zostały poinformowane o konieczności zamykania drzwi i zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Przypomniała również o bezpieczeństwie w sieci. Uczniowie żywo uczestniczyli w spotkaniu.

Na koniec nasz gość życzył wszystkim udanych i bezpiecznych ferii.