Wielki Finał Szlachetnej Paczki  2019
Znowu się udało!!! Jesteście wspaniali!!! Dziękujemy każdemu, kto dołączył do naszej szkolnej Szlachetnej Paczki. Pokazaliśmy, że potrafimy i chcemy pomagać, a razem możemy zdziałać wiele. Cała zbiórka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie zgromadzone rzeczy zapakowaliśmy w 47 kartonów i tym samym pobiliśmy nasz zeszłoroczny wynik 39 paczek. Udało się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy, zrobić spore zapasy wielu produktów i spełnić marzenia członków rodziny. To Wasze dobre serducha pozwolą przeżyć tej rodzince niezapomniane święta i cieszyć się z zapasów jeszcze przez długi czas.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom, którzy przynosili potrzebne rzeczy, zapewnili kartony, pakowali prezenty w świąteczny papier i pomogli przenieść wszystko do busa. Miło jest patrzeć na dzieci i młodzież, którzy dają coś od siebie innym i pomagają tym, którzy są w potrzebie. Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły, którzy dołączyli do akcji i pomagali podczas zbiórki. Podziękowania także dla wszystkich osób, które włączyły się w organizowaną przez nas akcję, przekazując pieniądze na zakup potrzebnych rzeczy.

Przepełnia mnie duma, że po raz kolejny razem daliśmy radę osiągnąć tak ważny cel i ta przedświąteczna akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Zachęcam do obejrzenia zdjęć z przebiegu całej akcji. Znajdziecie tam także podziękowanie dla naszej szkoły i laurki wykonane przez dzieci, które otrzymały od nas Szlachetną Paczkę.

Anna Jurczyk
Opiekun Samorządu Uczniowskiego