DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA w klasie trzeciej

W dniu 25 listopada odbyło się spotkanie integracyjne klasy trzeciej i dzieci z pobliskiego przedszkola „Kraina Fantazji” z okazji Dnia Pluszowego Misia. Atrakcji było co niemiara. Wspólne piosenki, wierszyki, konkursy oraz niespodzianki przygotowane przez klasę trzecią sprawiły wszystkim wiele radości. Dzieci z klasy trzeciej zaprosiły swoich młodszych kolegów do wspólnej zabawy upamiętniającej Dzień Misia. Wspólnie słuchały czytanej przez swoich rówieśników książki o niedźwiadkach, śpiewały, tańczyły, układały misiowe puzzle. Odwiedziły gabinet pielęgniarki i bibliotekę. Miały możliwość wspólnej zabawy w sali gimnastycznej korekcyjnej. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał papierowego misia wykonanego przez trzecioklasistów.

Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Organizatorem uroczystości byli uczniowie klasy trzeciej i wychowawczyni - Beata Siedlecka.