Tobiasz Jurek laureatem Ogólnopolskiego Konkursu „MÓJ LAS”

15 maja w Domu Technika NOT w Warszawie uroczyście podsumowano XXXII edycję, adresowanego do dzieci i młodzieży szkolnej, Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”. Konkurs organizowany jest  od 1986 r. przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody przy współudziale Lasów Państwowych.
W tym roku na pierwszy etap konkursu (szczebel  regionalny) wpłynęło  2910 prac, z czego do drugiego etapu (szczebla centralnego) zakwalifikowano 158.
Ogromny sukces odniósł w tych zmaganiach uczeń naszej szkoły - Tobiasz Jurek z klasy 2. Tobiasz został laureatem konkursu na szczeblu regionalnym i centralnym w pierwszej kategorii wiekowej. Jego praca „Moja ulubiona pora roku w lesie” zajęła III miejsce. Opiekunem Tobiasza jest Beata Siedlecka.

Gratulujemy naszemu uczniowi i życzymy kolejnych sukcesów.