DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY
Poniedziałkowego popołudnia szkoła stanęła otworem dla adeptów - przyszłych uczniów klasy pierwszej. Dzieci wraz z rodzicami przybyły, by zwiedzić zakamarki naszej placówki. Najpierw w świetlicy gości przywitał dyrektor szkoły i zaprosił do wspólnego, aktywnego zwiedzania. Uczniowie klasy drugiej, trzeciej i Samorządu Uczniowskiego zamienili się w przewodników, oprowadzając nowicjuszy po wszystkich pomieszczeniach. Dzieci miały okazję śpiewu, tańca, pisania po tablicy interaktywnej, dokonywania doświadczeń chemicznych, wysłuchania bajki napisanej i inscenizowanej przez uczniów oraz pokonywania toru przeszkód w sali gimnastycznej. Na zakończenie wzięły udział w poczęstunku przy dźwiękach ukulele. Wszyscy rodzice otrzymali informatory. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia nauki w naszej szkole.