Wielki Finał Szlachetnej Paczki
Udało się!!! Jesteście wspaniali!!! Dziękujemy każdemu, kto dołączył do naszej szkolnej Szlachetnej Paczki. Pokazaliśmy, że potrafimy pomagać i razem możemy zdziałać wiele. Cała zbiórka przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie zgromadzone rzeczy zapakowaliśmy w 39 kartonów. Udało się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy, a nawet zrobić spore zapasy wielu produktów.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom, którzy przynosili potrzebne rzeczy, zapewnili kartony, pakowali prezenty w świąteczny papier i w niedzielę - dzień finału-pomogli przenieść wszystko do busa. Miło jest patrzeć na dzieci i młodzież, którzy dają coś od siebie innym i pomagają tym, którzy są w potrzebie. Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły, którzy dołączyli do akcji, pomagali podczas zbiórki i udzielili wsparcia również w dzień finału (niedzielę). Podziękowania również dla nauczycieli SP w Wierzbięcinie i funkcjonariuszy działu kwatermistrzowskiego oraz informatyki i łączności w ZK w Nowogardzie, którzy włączyli się w organizowaną przez nas akcję, przekazując pieniądze na zakup potrzebnych rzeczy. Bardzo dziękujemy panu Grzegorzowi Owczarkowi, który zapewnił transport wszystkich zapakowanych prezentów.

Przepełnia mnie duma, że razem daliśmy radę osiągnąć cel i ta przedświąteczna akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Zachęcam do obejrzenia zdjęć z przebiegu całej akcji. Znajdziecie tam podziękowanie dla naszej szkoły oraz zdjęcia ze wszystkimi wolontariuszami w naszym regionie.

Anna Jurczyk
Opiekun Samorządu Uczniowskiego