100 lecie

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
„…WSTĘGĄ PRZEPASANA

Inicjatorem konkursu jest Rada Rodziców. Aprobatę wyraziła dyrektor szkoły pani Beata Kuligowska.

W konkursie udział biorą wszyscy uczniowie szkoły.

100 prac zostanie nagrodzonych.

Wszyscy uczestnicy otrzymają słodki poczęstunek.

Cele konkursu:

• Dostrzeganie piękna naszej ojczyzny – przyrody, architektury, ludzi, krajobrazów itp.
  • Ujęcie artystyczne charakterystycznych elementów obowiązujących w pracy.
  • Rozwijanie kreatywności w twórczości plastycznej.
  • Uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Prace konkursowe powinny być wykonane samodzielnie i zawierać ciekawe miejsca, pejzaże, obiekty architektoniczne, ludzi, przyrodę itp.. Każda praca obowiązkowo musi mieć „wplecioną” w kompozycję biało-czerwoną wstęgę oraz liczbę 100. W pracach nie zamieszczamy napisów i haseł.

Format pracy A4, technika dowolna.

W skład komisji konkursowej wchodzić będą przedstawiciele rodziców, nauczycieli i uczniów.

Komisja oceniać będzie pomysłowość, zgodność z wymaganiami, estetykę i wkład pracy.

Prace należy składać do koordynatora konkursu do 23 listopada 2018r.

Koordynator konkursu: Ewa Sawicka