logo sp4 4

Udostępnij

lis

Trzeciego listopada 2012 roku w Domu weselnym – Willi Zbyszko w Nowogardzie -  miała miejsce bardzo ważna uroczystość z okazji 65-lecia Koła Łowieckiego „Lis” Błotno.     Organizatorzy poprosili Dyrekcję naszej szkoły o przygotowanie części artystycznej uwieńczającej to święto. Stworzyło to okazję do pochwalenia się talentem naszych uczniów poza terenem szkoły, a także przysporzyło dużo radości dzieciom mogącym zaprezentować się przed szerszą publicznością. Osobą odpowiedzialną za scenariusz i odpowiednie przygotowanie dzieci była p. Marlena KubackaZDJĘCIA >>>

 Dzieci bardzo się starały aby wypaść jak najlepiej i niewątpliwie im się to udało. Tańczyły, śpiewały i recytowały przebrane w barwne stroje. Twórczość dzieci została serdecznie przyjęta i spotkała się z gromkimi owacjami na zakończenie.
Życzymy sobie częstszych możliwości prezentowania zdolności naszych uczniów, gdyż są to bardzo wartościowi młodzi ludzie, którzy przysparzają swoim rodzicom jak i kadrze pedagogicznej wielu powodów do dumy.