Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
W dniu 23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała pani dyrektor Beata Kuligowska. W swoim przemówieniu pani dyrektor przywitała gości, pracowników szkoły i uczniów. Szczególne słowa uznania skierowała do przedstawicieli rady rodziców, dziękując im za okazane wsparcie i zaangażowanie, najlepszym uczniom naszej szkoły wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Podczas uroczystości uczniowie, którzy w trakcie roku szkolnego osiągnęli znaczące miejsca w konkursach i zawodach sportowych wpisali się do złotej księgi. Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji!!!