straża

Każdy chłopiec marzy o tym, by zostać strażakiem. Spełniając marzenia dzieci z oddziału przedszkolnego, odwiedziliśmy Jednostkę Straży Pożarnej za sprawą rodzica, który jest strażakiem. Maluchy popisały się znajomością numerów alarmowych oraz możliwością wykorzystania ich, jak również wykazały się wiedzą w jakich akcjach można spotkać strażaka. ZDJĘCIA >>>
Strażacy zaprezentowali wozy bojowe. Był też próbny alarm. Można było przymierzyć hełmy strażackie i wsiąść do wozu. Pan Komendant przeprowadził pouczającą rozmowę na temat bezpiecznych zabaw, rozsądku i czujności. . Wizyta w straży na długo zostanie w pamięci przedszkolaków, a była zorganizowana w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Poznajemy zawody”. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie tego spotkania.