gim3

Uczniowie klasy VI stopniowo poznawali specyfikę panującą w GIMNAZUM. Byli już na DNIU OTWARTYM w Gimnazjum nr 1, nr 2 a 9 kwietnia odwiedzili wraz z wychowawcą zaprzyjaźnione Gimnazjum nr 3. Czekało na nich wiele atrakcji…
Były ciekawe interaktywne zajęcia z języka polskiego, angielskiego, odbył się konkurs matematyczny oraz lekcja otwarta z chemii - uczniowie wykonywali eksperymenty, doświadczenia chemiczne. Chętni szóstoklasiści mogli zaprezentować również swoje umiejętności sportowe podczas gry w siatkówkę, w mieszanej drużynie z uczniami z Orzechowa. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na wiosenny poczęstunek i rozstrzygnięty został konkurs matematyczny, w którym uczennica naszej szkoły Kaja Kowalska zdobyła II miejsce – gratulujemy! Pani Dyrektor Gimnazjum nr 3 gorąco zapraszała naszych uczniów do składania podań do gimnazjum. Podania rozdane. Decyzja o wyborze gimnazjum należy teraz do uczniów i rodziców.