asy 2014 18 listopada odbyła się X edycja Miejsko-Gminnego Konkursu Matematycznego "MATEMATYCZNE ASY Z VI KLASY" W konkursie udział wzięły szkoły miasta i gminy Nowogard.
Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Bartnicka, Kaja Kowalska, Amelka Wdowczyk. Zmagania matematyczne odbywały się w Szkole Podstawowej nr 1 gdyż to ta szkoła była gospodarzem konkursu.

Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania 17 zadań w czasie 60 minut. Uczeń, który zdobył największa ilość punktów otrzymuje tytuł "Matematycznego Asa".
Nasza drużyna zdobyła taką ilość punktów, która pozwoliła szkole zająć II miejsce drużynowo.
Indywidualnie Nikola Bartnicka zajęła również II miejsce.Cieszymy się z dobrego wyniku i gratulujemy.
Wszystkim matematykom -od klasy II do klasy VI- przypominam o "Alfiku Matematycznym", który odbędzie się 26 listopada w sali nr 14.