den sp4

„Wykształcenie to dobro,
którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”
J. Menander
W podziękowaniu za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych i uśmiechu każdego dnia… Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę, że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.  ZDJĘCIA >>>
To słowa, które zadedykowali uczniowie klas II, III, IV, V i VI swoim nauczycielom w Dniu Ich Święta, 14 października 2014 roku. Śpiewająco opowiedzieli o szkole, nauczycielach i o sobie. Piosenki i laurki – symbole szacunku, pamięci i wdzięczności, towarzyszyły nauczycielom w tym szczególnym dniu. Na zakończenie uroczystości nastąpiło nietypowe rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój wychowawca”. Każdy z nauczycieli musiał odnaleźć swój portret, namalowany przez ucznia. Słodką nagrodę otrzymali autorzy prac oraz nauczyciele, którzy z przyjemnością zatrzymali swoje portrety oraz „motylowe” ramki.
                                                     Być motylem…
zachwycać swym pięknem kogoś obcego,
usiąść na ramieniu
i szepnąć do ucha
- popatrz, jaki świat jest piękny!