OTWARCIE

W sobotę 13 września 2014 roku hucznie został otwarty kompleks boisk przy naszej szkole, który ma służyć uczniom SP4 i Gimnazjum nr 3, jak również wszystkim mieszkańcom osiedla. Otwarcia dokonał burmistrz Nowogardu pan Robert Czapla wraz z dyrektorem szkoły panią Beatą Kuligowską, oraz przedstawicielami Rady Miejskiej, Rady Osiedla i uczniów. Po przecięciu wstęgi wszyscy uczniowie szkoły zaprezentowali program artystyczno – sportowy. Boiska przetestowali uczniowie naszej szkoły w zmaganiach piłkarskich, rywalizując z drużynami nowogardzkich szkół. Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia zostali ugoszczeni smakowitym jadłem.
Boiska są piękne i funkcjonalne. Prosimy zatem wszystkich użytkowników o dbałość, aby ten obiekt służył nam wszystkim jak najdłużej.
Kto nie przeżył i nie widział, film ten wszystko Wam opowie…

FILM Z OTWARCIA TUTAJ >>>

RELACJA I ZDJĘCIA NA STRONIE UM NOWOGARD >>>