sklep  W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Poznajemy zawody” dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły stolarnię Pana Adama Bulińskiego. Pan Tadeusz Urtnowski - pracownik stolarni -pokazał dzieciom całą linię produkcyjną powstawania mebli dziecięcych. Dowiedzieliśmy się też, że pracownik stolarni to nie deskarz, trociniarz , ale STOLARZ. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały prezentowane tokarki, szlifierki, trak, suszarnię. Na pamiątkę tego spotkania Pan Adam dał nam krzesełko, na którym będą siedziały najbardziej „zasłużone” dzieci.
Wcześniej byliśmy już w osiedlowych sklepach i warsztacie samochodowym Pana Arka Wojciechowskiego. Poznaliśmy zawód ekspedientki i mechanika samochodowego.
Dziękujemy wszystkim Państwu za miłe przyjęcie.  ZDJĘCIA >>>

Dzielni żołnierze!!!

"Ja, żołnierz Wojska Polskiego przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg."
Spotkanie z żołnierzem dzieci z oddziału przedszkolnego w ramach realizacji projektu edukacyjnego  „Poznajemy zawody”.