ŚwietoZiemiPrzez cztery dni w naszej szkole odbywały się różnorodne działania odnośnie Dnia Ziemi.
W Poniedziałek dzieci z klas I-III oraz nasi najmłodsi z oddziału przedszkolnego uczestniczyli w zajęciach plastycznych pt. "Kwiaty we włosach...", zaś starsi uczniowie wykonywali projekty z języka angielskiego o tematyce wiosennej.
We wtorek uczniowie mogli obserwować rośliny na pobliskich działkach, natomiast na języku polskim uczniowie z klas IV-VI uczestniczyli w zajęciach pt. "Wiosenne rymowanki".  ZDJĘCIA >>>

Środa to przegląd filmów o tematyce przyrodniczej w klasach IV-VI.
Czwartek to podsumowanie "Święta Ziemi", w tym dniu mogliśmy podziwiać prace dzieci z oddziałów 0-III, ci uczniowie w tym dniu tworzyli również piękne kompozycje kwiatowe z przyniesionych przez siebie kwiatków ogrodowych (można je oglądać w donicach przy wejściu do szkoły), uczniowie z klas IV-VI porządkowali teren wokół szkoły.
Organizatorzy "Święta Ziemi: Inga Płosaj - Jurek, Małgorzata Osuchowska, Małgorzata Początek.