KONCERT CHARYTATYWNY "DZIECI DLA EMMY"
Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji wspierania leczenia Emmy. Na zaproszenie zaprzyjaźnionego Niepublicznego Przedszkola „Kraina Fantazji”  do udziału w koncercie, zareagowaliśmy szybko i bez zastanowienia. Rodzice Emmy to absolwenci naszej szkoły, a ich dwie córki są naszymi uczennicami. Wszystkie nasze serca biły mocniej na hasło EMMA. W akcjach mocno wspierali uczniów pracownicy szkoły, nauczyciele, dyrektor i rodzice. Kropką nad „i” był udział klasy pierwszej, trzeciej, czwartej i piątej w koncercie. Wiele przygotowań, trema, ogromna mobilizacja i sam występ przyniósł wiele radości i satysfakcji z dobrze wykonanego zadania. Nad artystami czuwały panie: Ewa Sawicka, Beata Siedlecka i Izabela Tas. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i  filmików z naszych występów. Emmie życzymy zdrowia, a rodzinie spokoju i pomyślności w  ratowaniu  życia małego SERDUSZKA.