wokal zmagania W Nowogardzkim Domu Kultury co roku prezentują się uczestnicy rejonowych eliminacji Przeglądu Piosenki Dziecięcej „Amatorskiego Ruchu Artystycznego”. W tym rok, prezentacje solistów oceniało jury, któremu przewodniczył muzyk Andrzej Grochowski, a w jego skład weszli także Barbara Źróbek i Lech Szpon. Podczas przeglądu każdy z wykonawców musiał wykonać dwie piosenki, gdzie ocenie podlegał: dobór repertuaru, opracowanie muzyczne, poziom warsztatu wykonawczego oraz ogólny wyraz artystyczny, w tym wykonanie utworu i stylizację, a także kontakt z publicznością.
W Przeglądzie Piosenki Dziecięcej w kategorii 6-9 lat wyróżnienie otrzymała Martyna Basa, natomiast w kategorii 10-12 lat wyróżnienie otrzymała Nikola Bartnicka uczennice naszej szkoły. Gratulujemy!!!         Opiekunowie uczennic: Beata Siedlecka Ewa Sawicka.