logo sp4 4

Udostępnij

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023
Po dwóch miesiącach słonecznych wakacji nadszedł czas, aby zacząć kolejny rok nauki. 1 września 2022 r. zgromadziliśmy się wszyscy w sali gimnastycznej na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023. Pan dyrektor, Bogdan Sobolewski, serdecznie powitał wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, przedstawił wychowawców klas i życzył wszystkim wytrwałości i samych sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Z pewnością był to ważny dzień dla pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Nowa klasa, nowi koledzy i koleżanki oraz szansa na nowe doświadczenia. Już 30 września złożą oni uroczyste ślubowanie i staną się uczniami Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II     w Nowogardzie.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym, a pierwszakom- dużo radości i chęci do nauki.