Szkolny Konkurs Recytatorski "TEATR JEDNEGO AKTORA"
W dniu 2 czerwca w naszej Szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorki ,,TEATR JEDNEGO AKTORA’’ w którym wzięli udział uczniowie klas I-IV. Głównym celem konkursu było promowanie twórczości polskich poetów wśród dzieci i młodzieży oraz rozbudzenie zainteresowań artystycznych. Wszyscy uczniowie z naszej szkoły pięknie zaprezentowali wybrane przez siebie utwory. W repertuarze naszych aktorów znalazły się utwory m.in.: Agnieszki Frączek, Wandy Chotomskiej, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima. Tytuł SUPER AKTORA zdobył Tymon Wrona, który zaprezentował utwór ,,Mamo’’ Ireny Suchorzewskiej, II miejsce zajęła Hanna Wrona, która zaprezentowała wiersz ,,Całuski i buziaczki’’ Agnieszki Frączek, III miejsce zajęła Maja Marciniak która zaprezentowała  wiersz ,,Na wyspach Bergamutach’’ Jana Brzechwy. Wyróżnienie zdobyli: Anna Teodorczyk, Dawid Basa, Karolina Jakubiak, Eryk Barszcz, Maja Kiziuk, Fabian Barszcz i Oskar Darul. Wszystkim recytatorom serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy: Małgorzata Woźniak, Izabela Tas