Nocna powtórka przed egzaminem

Pod koniec kwietnia odbyła się w naszej szkole Nocna powtórka przed egzaminem. Ósmoklasiści zmagali się z różnego rodzaju zadaniami mającymi  na celu powtórzenie i utrwalenie materiału wymaganego na egzaminie ósmoklasisty z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego. Odbył się m.in. Turniej 1 z 9 z matematyki, którego zwycięzcą został Dawid Jurek. Były także stacje zadaniowe, trójwiedzowe potyczki ósmoklasisty, polsko-angielskie kalambury, projekcja filmu czy interaktywny escape room z j. angielskiego.
Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i chęcią do pracy mimo późnych godzin nocnych. Współpraca w grupach czy rywalizacja w grach dydaktycznych pozwoliły na chwile dobrej zabawy i integrację.Serdecznie dziękujemy panu Marcinowi Miklasowi za pomoc w organizacji dowozu pizzy, a pani Sylwii Piwowarczyk i pani Sylwii Jurek za przygotowanie pysznych ciast, które osłodziły całą nocną powtórkę. Ja, jako wychowawca kl 8, dziękuję pani Magdalenie Macyszyn i pani Elżbiecie Troczyńskiej za chęć współpracy i współorganizację tego wydarzenia. Trzymamy kciuki za naszych ósmoklasistów bo egzamin już tuż tuż!

Anna Jurczyk
Wychowawca kl 8