II Edycja Akcji Charytatywnej "Pomagamy"
II Edycja Akcji Charytatywnej "Pomagamy" - Przez cały październik w naszej szkole trwała II Edycja Akcji Charytatywnej Pomagamy, której celem było wsparcie naszych najmłodszych rodaków mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. W akcję zaangażowali się uczniowie, klasy wraz z wychowawcami. W tym roku zbieraliśmy przybory szkolne, książki, maskotki. Po zakończonej akcji, przyszedł czas na podsumowanie "DOBRA" jakim zdołaliśmy podzielić się z innymi. Najwięcej zebranych zostało zeszytów różnego rodzaju, kredek, bloków, plecaków, a także: flamastry, kleje, piórniki, gumki, farby, przybory geometryczne, plastelina, nożyczki, papier kolorowy, taśma klejąca, worki szkolne, temperówki, maskotki, kolorowe książki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom. Dary zostaną przekazane do Szkoły Języka Polskiego przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kiwercach na Wołyniu.